UMĚLECKÁ AGENTURA AMBROZIA o.p.s.

Podzimní muzikálová škola
AMBROZIA 2014
(25. - 29. 10. 2014)

Podzimní muzikálová škola Ambrozia je týdenní intenzivní kurz, který probíhá o podzimních prázdninách. Kurz je pro zájemce o muzikálové herectví – tedy propojení tance, zpěvu a herecké práce. Pracovat se bude v malých skupinách pod vedením zkušených lektorů. Zúčastnit se mohou děti a mladí lidé ve věku od 8 do 18 let. Individuální výukový program připravíme i pro dospělé účastníky.

Mezi naše lektorky patří i Míša Doubravová známá z muzikálů a seriálů Ulice, Ordinace a Terapie
Mezi naše lektorky patří i Míša Doubravová
Hodiny herecké improvizace pod vedením Jany Machlíkové
Hodiny herecké improvizace pod vedením Jany Machlíkové

JAK MUZIKÁLOVÁ ŠKOLA PROBÍHÁ

První den kurzu jsou účastníci rozděleni do tříd po maximálně 15ti lidech zhruba stejného věku. V těchto skupinách pak pracují na tvorbě muzikálového představení, mají několik předmětů. Poslední den kurzu proběhne veřejná prezentace výsledků práce. Během týdne čeká účastníky také spousta zábavných večerních programů (Talent show, Návštěva VIP hostů, diskotéka, Partička, Grilování atd.)


VZDĚLÁVACÍ PROGRAM MUZIKÁLOVÉ ŠKOLY

Účastníci Podzimní muzikálové školy Ambrozia mají tyto předměty:

* Scénický tanec
* Sólový a sborový zpěv
* Herecká improvizace
* Projekt - muzikál


Zpěv na mikrofon není žádná legrace... Učit vás ho bude třeba muzikálová herečka Míša Doubravová
Zpěv vás bude učit třeba muzikálová herečka Míša Doubravová
Lektorka Leona Černá na hodině muzikálového herectví
Lektorka Leona Černá na hodině muzikálového herectví

SKVĚLÍ LEKTOŘI A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Ve všech předmětech vás povedou opravdoví odborníci. Lidé, kteří vystupují v předních pražských muzikálových divadlech (divadla: Kalich, Semafor, Hybernia, Hudební divadlo Karlín). Během kurzu se účastníci setkají mezi lektory i s mediálně známými osobnostmi (Míša Doubravová, Leona Černá, Tomáš Savka a další) Certifikát o absolvování kurzu
Účastníci taneční školy získají certifikát o absolvování vzdělávacího kurzu. Certifikát může přinést kladné body i u přijímacích zkoušek na střední a vysoké školy – jako mimoškolní zájmová aktivita.

KDE MUZIKÁLOVÁ ŠKOLA PROBÍHÁ

Podzimní filmová škola Ambrozia proběhne v budově jihlavského gymnázia. Pro naše potřeby tu vznikne provizorní divadelní sál, pracovat se bude i v několika zkušebnách, v dabingovém studiu a závěrečné prezentace proběhnou v nedalekém profi sále DIOD.


ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ, UBYTOVÁNÍ, STRAVA

Na muzikálové škole jsou kromě odborných lektorů i vedoucí tříd, kteří přebírají za nezletilé účastníky plnou zodpovědnost 24 hodin denně a starají se o ně mimo výuku. Účastníci jsou ubytováni přímo v prostorách školy v upravených školních třídách. Spát budou ve vlastních spacácích. Strava je formou plné penze. Samozřejmostí je celodenní pitný režim. Účastníkům je k dispozici i dobře vybavený bufet.


CO MÍT S SEBOU?

- Vyplněnou a podepsanou Kartu účastníka (ke stažení ZDE)
- Lékařské potvrzení (dle současné legislativy je povinné a platí rok na všechny dětské hromadné akce)
- Kopii kartičky zdravotní pojišťovny
- Spacák a karimatku nebo nafukovací lůžko
- Hygienické potřeby,volné pracovní oblečení (ne džíny), oblečení na diskotéku, přezůvky, plavky, přiměřené kapesné, můžete přibalit i to, co se dá využít k umělecké práci (např. hudební nástroj, mp3 přehrávač, kostým, taneční šaty atd.).


I ti nejmladší si muzikálové základy opravdu užívají
I ti nejmladší si muzikálové základy opravdu užívají
O Tomáše Savku byl na Letní ambroziádě 2012 velký zájem
O Tomáše Savku byl na Letní ambroziádě 2012 velký zájem
Záběr z muzikálu Popelka
Záběr z muzikálu Popelka

ZAČÁTEK A KONEC MUZIKÁLOVÉ ŠKOLY, DOPRAVA

Doprava je individuální. Nástup je v sobotu 25. 10. mezi 10,00 a 10,30 (mapa a popis cesty). Závěrečný galaprogram, na který jsou zváni všichni rodiče, přátelé a další hosté, se bude konat v poslední den pobytu ve středu 29. 10. od 14.00 do cca 17.00. Po skončení programu účastníci se svými rodiči odjíždějí (dřívější odchod není z organizačních důvodů možný).


KOLIK STOJÍ LETNÍ MUZIKÁLOVÁ ŠKOLA AMBROZIA?

Účastnický poplatek činí 2 990,- Kč

Jsme nezisková organizace, což znamená, že dle zákona nesmíme z našich aktivit generovat zisk. Naše kurzy jsou podstatně levnější než kurzy komerčních firem. Poplatek, který zaplatíte, pokrývá pouze náklady na realizaci akce. Výhodou našich stálých účastníků je, že si mohou účast na našich akcích naplánovat dopředu, přihlásit se včas a tak ušetřit. Čím více se kurz blíží, tím cena kurzu stoupá kvůli našim investicím do reklamy na nábor nových klientů. Pokud už o nás víte, neplaťte za reklamy, nenechávejte přihlášky na poslední chvíli a ušetřete slušné peníze.

Z poplatku je hrazeno:
1. činnost odborných lektorů
2. pedagogický a zdravotní dozor (i noční)
3. pronajaté prostory a technika
4. strava formou plné penze
5. doprovodný program (divadlo, disko, exkurze)


JAK SE PŘIHLÁSIT?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDE. Během několika minut po odeslání přihlášky vám na email, který uvedete v přihlášce přijde potvrzení o přijetí s informacemi o způsobu platby. Platbu proveďte do sedmi dnů od obdržení potvrzení o přijetí na účet číslo: 1094313319 / 0800 (Česká Spořitelna). Jako variabilní symbol uveďte prvních osm číslic z rodného číslo účastníka. Pokud nebude účastnický poplatek uhrazen v časovém limitu, bude vaše přihláška stornována a uvolní se místo pro dalšího zájemce.

V případě jakýchkoli dotazů, volejte 606 452 912 nebo pište na ds-ambrozia@seznam.cz


UKÁZKY TVORBY Z MINULÝCH LET

Muzikál "Bábušky" - Režisérka Národního divadla a pedagožka pardubické konzervatoře Karla Staubertová připravila s dívčí třídou v Přerově (2012) muzikál Bábušky, který si svou nadsázkou i finálním tanečním číslem získal nadšený potlesk diváků.

Vánoční muzikálová dílna - Autorský Vánoční muzikál v Hradci Králové pod vedení studentky Vyšší odborné školy herecké Kateřiny Hradílkové (2011)

Muzikál "Tajemství"( - Autorský muzikál Tajemství. Známé melodie a originální texty, které vytvořili sami účastníci pod vedením zpěvačky skupiny Kapky Andrey Simonidesové (2012)

Muzikál "America" - Leonard Bernstein a jeho slavná klasika Amerika v podání muzikálové třídy pod režií Karly Staubertové (2012)

Muzikál "Karkulka" - Zkouška muzikálu Karkulka a nejmladší skupina pod vedením herce Národního a Karlínského divadla Petra Macháčka (2011)

Dramatická situace - Základy herecké práce a scénického pohybu v ukázce z Jihlavy (2012) pod vedením herce Horáckého divadla Zdeňka Stejskala

"Miluju a maluju" - Taneční choreografie na píseň „Miluju a maluju“. S nejmladší skupinou v Přerově připravila lektorka Kateřina Hradílková.

Divadelní Improvizace - Taneční muzikál mladičkých herců (2012)Letní herecká škola
Těšíme se na vás !