UMĚLECKÁ AGENTURA AMBROZIA o.p.s.

Podzimní taneční škola
AMBROZIA 2014
(25. - 29. 10. 2014)

Podzimní taneční škola Ambrozia je týdenní intenzivní kurz, který probíhá o podzimních prázdninách. Kurz je pro zájemce o moderní i výrazový tanec. Pracovat se bude v malých skupinách pod vedením zkušených lektorů. Zúčastnit se mohou děti a mladí lidé ve věku od 8 do 18 let. Individuální výukový program připravíme i pro dospělé účastníky.

Lenka Šubrtová a Marek Fielder s taneční třídou
Lenka Šubrtová a Marek Fielder s taneční třídou
Taneční choreografie využitá v autorském muzikálu Retro Ego pod vedením Andrey Simonidesové
Taneční choreografie využitá v autorském muzikálu Retro Ego
Taneční improvizace ve dvojicích
Taneční improvizace ve dvojicích

JAK TANEČNÍ ŠKOLA PROBÍHÁ

První den kurzu jsou účastníci rozděleni do tříd po maximálně 15ti lidech zhruba stejného věku. V těchto skupinách pak pracují na několika tanečních projektech. Poslední den kurzu proběhne veřejná prezentace výsledků práce. Během týdne čeká účastníky také spousta zábavných večerních programů (Talent show, Návštěva VIP hostů, diskotéka, Partička, Grilování atd.)


VZDĚLÁVACÍ PROGRAM TANEČNÍ ŠKOLY

Účastníci Podzimní taneční školy Ambrozia mají tyto předměty:

* Pohybová výchova
* Moderní tanec (street dance, hip hop)
* Výrazový tanec
* Natáčení tanečního videoklipu


Mezi naše lektorky patří i Míša Doubravová známá z muzikálů a seriálů Ulice, Ordinace a Terapie
Mezi naše lektorky patří i Míša Doubravová

SKVĚLÍ LEKTOŘI A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Ve všech předmětech vás povedou opravdoví odborníci. Lidé, kteří vystupují v předních českých tanečních skupinách a jsou také zkušenými pedagogy. Naši lektoři mají odborné vysokoškolské vzdělání z HAMU či mnoha zahraničních workshopů. Během kurzu se účastníci setkají i s mediálně známými osobnostmi, které k nám přijíždějí na návštěvy


CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU

Účastníci taneční školy získají certifikát o absolvování vzdělávacího kurzu. Certifikát může přinést kladné body i u přijímacích zkoušek na střední a vysoké školy – jako mimoškolní zájmová aktivita.


KDE TANEČNÍ ŠKOLA PROBÍHÁ

Podzimní filmová škola Ambrozia proběhne v budově jihlavského gymnázia. Pro naše potřeby tu vznikne provizorní divadelní sál, pracovat se bude i v několika zkušebnách, v dabingovém studiu a závěrečné prezentace proběhnou v nedalekém profi sále DIOD.


ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ, UBYTOVÁNÍ, STRAVA

Na filmové škole jsou kromě odborných lektorů i vedoucí tříd, kteří přebírají za nezletilé účastníky plnou zodpovědnost 24 hodin denně a starají se o ně mimo výuku. Účastníci jsou ubytováni přímo v prostorách školy v upravených školních třídách. Spát budou ve vlastních spacácích. Strava je formou plné penze. Samozřejmostí je celodenní pitný režim. Účastníkům je k dispozici i dobře vybavený bufet.


CO MÍT S SEBOU?

- Vyplněnou a podepsanou Kartu účastníka (ke stažení ZDE)
- Lékařské potvrzení (dle současné legislativy je povinné a platí rok na všechny dětské hromadné akce)
- Kopii kartičky zdravotní pojišťovny
- Spacák a karimatku nebo nafukovací lůžko
- Hygienické potřeby,volné pracovní oblečení (ne džíny), oblečení na diskotéku, přezůvky, plavky, přiměřené kapesné, můžete přibalit i to, co se dá využít k umělecké práci (např. hudební nástroj, mp3 přehrávač, kostým, taneční šaty atd.).


Výuka tance pod vedením Vojty Koutníka
Výuka tance pod vedením Vojty Koutníka
Při tanečních zkouškách se dá užít i spousta legrace
Při tanečních zkouškách se dá užít i spousta legrace
Při některých tanečních sestavách využíváme i kostýmy
Při některých tanečních sestavách využíváme i kostýmy
Zvedačka na taneční škole v Hradci Králové
Zvedačka na taneční škole v Hradci Králové

ZAČÁTEK A KONEC TANEČNÍ ŠKOLY, DOPRAVA

Doprava je individuální. Nástup je v sobotu 25. 10. mezi 10,00 a 10,30 (mapa a popis cesty). Závěrečný galaprogram, na který jsou zváni všichni rodiče, přátelé a další hosté, se bude konat v poslední den pobytu ve středu 29. 10. od 14.00 do cca 17.00. Po skončení programu účastníci se svými rodiči odjíždějí (dřívější odchod není z organizačních důvodů možný)


KOLIK STOJÍ PODZIMNÍ TANEČNÍ ŠKOLA AMBROZIA?

Účastnický poplatek činí 2 990,- Kč

Jsme nezisková organizace, což znamená, že dle zákona nesmíme z našich aktivit generovat zisk. Naše kurzy jsou podstatně levnější než kurzy komerčních firem. Poplatek, který zaplatíte, pokrývá pouze náklady na realizaci akce. Výhodou našich stálých účastníků je, že si mohou účast na našich akcích naplánovat dopředu, přihlásit se včas a tak ušetřit. Čím více se kurz blíží, tím cena kurzu stoupá kvůli našim investicím do reklamy na nábor nových klientů. Pokud už o nás víte, neplaťte za reklamy, nenechávejte přihlášky na poslední chvíli a ušetřete slušné peníze.

Z poplatku je hrazeno:
1. činnost odborných lektorů
2. pedagogický a zdravotní dozor (i noční)
3. pronajaté prostory a technika
4. strava formou plné penze
5. doprovodný program (divadlo, disko, exkurze)


JAK SE PŘIHLÁSIT?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDE. Během několika minut po odeslání přihlášky vám na email, který uvedete v přihlášce přijde potvrzení o přijetí s informacemi o způsobu platby. Platbu proveďte do sedmi dnů od obdržení potvrzení o přijetí na účet číslo: 1094313319 / 0800 (Česká Spořitelna). Jako variabilní symbol uveďte prvních osm číslic z rodného číslo účastníka. Pokud nebude účastnický poplatek uhrazen v časovém limitu, bude vaše přihláška stornována a uvolní se místo pro dalšího zájemce.

V případě jakýchkoli dotazů, volejte 606 452 912 nebo pište na ds-ambrozia@seznam.cz


UKÁZKY TVORBY Z MINULÝCH LET

Dostanem i tebe! - Videoklip z Podzimní taneční školy 2012. Společná práce několika tříd pod vedením: Katky Hradílkové, Lenky Šubrtové a Dominika Mráze.

My dance! My life! - Taneční videoklip „My dance! My Life!“ natočení v Chorvatsku v létě 2012 pod vedením lektory Lenky Šubrtové.

Taneční vystoupení "Ufoni" - Taneční vystoupení „Ufoni“ z léta 2011 v Hradci Králové.

MITODOFIBADEEVLILUKA - Tento videoklip sice není úplně tanečně nápaditý, ale jednoduchý taneční styl vytvořili samotní účastníci a stal se hitem celého 2. turnusu v Chorvatsku 2012Letní taneční škola
Těšíme se na vás !