UMĚLECKÁ AGENTURA AMBROZIA o.p.s.

Jaro Alpy
Jarní prázdniny ve francouzských Alpách na 10 dní.
Nejlepší cena na trhu!
Nová lokalita – La Norma! 70 kilometrů sjezdovek! Natáčení filmu! Cesta lůžkovým busem – pouze 14 hodin!
Na akci bereme i rodiče s dětmi!
Máme jen omezený počet míst – pojedou ti nejrychlejší!

TURNUS

TERMÍN

LOKALITA

CENA

kapacita

PŘIHLÁŠKA

1.

6-15.3.2015

(jarní prázdniny)

FRANCIE
La Norma

11500,- Kč
Akční cena do 1.1.2015:
8900,- Kč

30

ZDE

La Norma
Zimní Ambroziáda
Vyznačení apartmánů

LOKALITA

Francouzské Alpy
Zimní středisko La Norma je součástí údolí Maurienne nacházející se v Savojských Alpách ve Francii.La Norma ležíci nad městečkem Modane nabízí velkolepý pohled na masiv Vanoise a do údolí Arc River. Toto útulné středisko situované v nadmořské výšce 1350 m svádí všechny milovníky sportu k prožití aktivní zimní dovolené.

Ubytování v apartmánech
Ubytování je zajištěno ve 4 – 6 lůžkových apartmánech. Součástí každého apartmánu je vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou a venkovní terasa. Apartmán dále obsahuje vybavenou kuchyňku.

Lyžování, 8 denní skipas je v ceně!
Středisko nabízí téměř 70 km sjezdových tratí. Sjezdové tratě pro zdatné lyžaře a vyznavače free-ride i sjezdovky a vleky pro nejmenší a začátečníky. Využít lze 17 lanovek a vleků: 1x kabina | 6x sedačka, 9x vlek, 1x dětský vlek. V areálu jsou i dva snowparky.

Cesta
Doprava je společná luxusním lůžkovým autobusem s toaletou. Jede se přes noc a díky lůžkovému autobusu přijedeme do lokality ráno – svěží a vyspaní. Vzdálenost z Prahy je cca 1070 km – cesta trvá pouze cca 14 hodin

Odjezd je v pátek 6.3.2015 v odpoledních hodinách z nádraží Praha Florenc.
Příjezd na stejné místo v neděli v dopoledních hodinách.
(přesné časy budou účastníkům upřesněny v pokynech k odjezdu)

Zimní Ambroziáda
Skiareál nabízí kilometry skvělých sjezdovek

KOMU JE ZIMNÍ AMBROZIÁDA URČENA?

Zimní Ambroziáda v Alpách je určena nejenom tradičně pro děti a mládež ve věku od 8 do 18 let, ale také pro celé rodiny.


Zimní Ambroziáda
Také v Alpách budeme natáčet film a věnovat se herectví
Zimní Ambroziáda
Nejen na lyžích, ale i na snowboardu si lze skvěle zajezdit
Lyžování


ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Základní účatnický poplatek za Zimní Ambroziádu v Alpách 2015 byl pro naše klienty stanoven na 8900,- Kč v případě, že se přihlásíte do 1.1.2015. Poté se bude cena zvyšovat.

Poplatek zahrnuje:Poplatek nezahrnuje:


Možnost rozložení platby

Vzhledem k výši částky je možno zaplatit poplatek ve dvou splátkách. První splátka 3000,- Kč musí být uhrazena ihned po potvrzení o přijetí. Zbytek musí být uhrazen nejpozději do 1.2.2015.


Mapa areálu
Plán lyžařského areálu


JAK SE PŘIHLÁSIT NA VÁNOČNÍ AMBROZIÁDU?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDE. Uzávěrka přihlášek je 1.1.2014 (v případě zaplnění kapacity dříve, elektronická přihláška z tohoto místa zmizí) Během několika minut po odeslání přihlášky vám na email, který uvedete v přihlášce přijde potvrzení o přijetí.. Platbu proveďte na účet číslo: 1094313319 / 0800 (Česká Spořitelna). Jako variabilní symbol uveďte prvních osm číslic z rodného číslo účastníka. Pokud nebude účastnický poplatek (nebo jeho část) uhrazen do sedmi dnů od přijetí přihlášky, bude vaše přihláška stornována a uvolní se místo pro dalšího zájemce.


Zimní Ambroziáda

Těšíme se na vás...