UMĚLECKÁ AGENTURA AMBROZIA o.p.s.

Jaro Alpy

Jarní prázdniny s uměním na ZS Pouchov.

TURNUS

TERMÍN

LOKALITA

CENA

kapacita

PŘIHLÁŠKA

1.

8.-14.3.2015

Hradec Králové

2990,- Kč

80

ZDE

Jarní Ambroziáda je týdenní intenzivní kurz, na kterém si účastníci mohou zvolit, v jakém uměleckém oboru chtějí pod vedením lektorů pracovat. Tvořit se bude v malých skupinkách pod vedením zkušených lektorů. Zúčastnit se mohou děti a mladí lidé ve věku od 8 do 18 let. Součástí akce je i ubytování, strava a pedagogický i zdravotní dozor.

Vánoční Ambroziáda
Vánoční Ambroziáda

JAK JARNÍ AMBROZIÁDA PROBÍHÁ

První den kurzu jsou účastníci rozděleni do tříd po maximálně 15ti lidech zhruba stejného věku. Každá třída pak po celý týden pracuje ve zvolených předmětech s různými lektory. Poslední den kurzu proběhne veřejná prezentace ukázek práce pro rodiče a přátele účastníků. Během týdne čekají účastníky i skvělé večerní programy, soutěže, diskotéky a beseda se známou osobností.


VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

Už v přihlášce si vyberete z hlavních nabízených oborů. Na výběr jsou:

  • Divadlo - činoherní herectví
  • Divadlo - alternativní herectví
  • Divadlo – muzikálové herectví
  • Film - filmové herectví
  • Film - filmová tvorba
  • Tanec – Moderní tanec
  • Moderování – televizní moderování

Zimní Ambroziáda

SKVĚLÍ LEKTOŘI A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Ve všech předmětech vás povedou lektoři, kteří jsou odborníci ve svých oborech, mají patřičné vzdělání a pedagogickou praxi. Učit k nám jezdí pedagogové a studenti z DAMU, FAMU, JAMU, VOŠH a konzervatoře. Samozřejmě nechybí profesionální divadelní herci. Mnohé budete znát i z televizních obrazovek. Díky tomu, že třídy jsou maximálně po 15 lidech, mohou si všichni účastníci vše vyzkoušet v praxi (a ne jen poslouchat nebo se dívat). Výuka probíhá formou aktivní práce na projektech!


SETKÁNÍ SE SLAVNÝMI HERCI

Stalo se už tradicí, že na Ambroziádu přijíždějí slavní herci, kteří s účastníky pobesedují a poskytnou řadu cenných rad. Našimi hosty byli třeba Tomáš Töpfer, Ondřej Vetchý, Miloslav Mejzlík, Petr Kostka, Tomáš Savka, Alena Antalová a další.


Vánoční Ambroziáda

DALŠÍ UPLATNĚNÍ NAŠICH ÚČASTNÍKŮ

Certifikát o absolvování kurzu a castingy

Účast na Letní herecké škole Ambrozia vám může otevřít dveře do světa profesionálního filmu a nebo vám pomoci s přípravou na talentové zkoušky na střední a vysoké herecké školy.

Účastníci získají certifikát o absolvování vzdělávacího kurzu.

Díky tomu, že našimi kurzy projde přes 1000 účastníků ročně, jsme zajímavým partnerem pro mnoho televizí i filmové produkce. Několikrát do roka nám tak chodí poptávka po dětských i dospělých hercích do filmů, seriálů a reklam. Nabídky rolí zdarma přeposíláme všem účastníkům našich kurzů a sdílíme je na facebooku.

Intenzivní spolupráci jsme navázali s úspěšným filmovým režisérem Tomášem Magnuskem (Bastardi, Školní výlet, Jedlíci atd.), který si vybírá dětské herce výhradně z řad našich absolventů..


Vánoční Ambroziáda Vánoční Ambroziáda

KDE AMBROZIÁDA PROBÍHÁ

Ambroziáda proběhne v Hradci Králové, v budově základní školy Pouchov.
Budova disponuje divadelním sálem s profesionální zvukovou a světelnou technikou. Výuka bude dále probíhat v několika zkušebnách a dabingovém studiu.


ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ, UBYTOVÁNÍ, STRAVA

Na Ambroziádě jsou kromě odborných lektorů i vedoucí tříd, kteří přebírají za nezletilé účastníky plnou zodpovědnost 24 hodin denně a starají se o ně mimo výuku. Účastníci jsou ubytováni přímo v prostorách školy v upravených školních třídách. Spát budou ve vlastních spacácích. Strava je formou plné penze. Samozřejmostí je celodenní pitný režim. Účastníkům je k dispozici i dobře vybavený bufet.


CO MÍT S SEBOU?

- Vyplněnou a podepsanou Kartu účastníka (ke stažení ZDE)
- Lékařské potvrzení (dle současné legislativy je povinné a platí rok na všechny dětské hromadné akce)
- Kopii kartičky zdravotní pojišťovny
- Spacák a karimatku nebo nafukovací lůžko
- Hygienické potřeby,volné pracovní oblečení, oblečení na diskotéku, přezůvky, plavky, přiměřené kapesné, můžete přibalit i to, co se dá využít k umělecké práci (např. hudební nástroj, mp3 přehrávač, kostým, taneční šaty atd.).


Vánoční Ambroziáda

ZAČÁTEK A KONEC AMBROZIÁDY, DOPRAVA

Doprava je individuální. Nástup je v první den turnusu mezi 10,00 a 10,30 (mapa a popis cesty) Závěrečná veřejná produkce projektů Ambroziády, na kterou jsou zváni všichni rodiče, přátelé a další hosté, se bude konat v poslední den pobytu od 10.00 do cca 15.00. Po skončení programu účastníci se svými rodiči odjíždějí (dřívější odchod není z organizačních důvodů možný).


Účastnický poplatek činí 2990,- Kč..

Jsme nezisková organizace, což znamená, že dle zákona nesmíme z našich aktivit generovat zisk. Naše kurzy jsou levnější než herecké kurzy komerčních firem. Poplatek, který zaplatíte pokrývá pouze náklady na realizaci akce.

Z poplatku je hrazeno:
1. činnost odborných lektorů
2. pedagogický a zdravotní dozor (i noční)
3. pronajaté prostory a technika
4. strava formou plné penze
5. doprovodný program (divadlo, disko, exkurze)
JAK SE PŘIHLÁSIT?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDE. Během několika minut po odeslání přihlášky vám na email, který uvedete v přihlášce přijde potvrzení o přijetí s informacemi o způsobu platby. Platbu proveďte do sedmi dnů od obdržení potvrzení o přijetí na účet číslo: 1094313319 / 0800 (Česká Spořitelna). Jako variabilní symbol uveďte prvních osm číslic z rodného číslo účastníka. Pokud nebude účastnický poplatek uhrazen v časovém limitu, bude vaše přihláška stornována a uvolní se místo pro dalšího zájemce.

V případě jakýchkoli dotazů, volejte 606 452 912 nebo pište na ds-ambrozia@seznam.czVánoční Ambroziáda

Těšíme se na vás...